W dniach 11-12 maja 2019 roku, w piwnicach kamienicy przy alei Wolności 10 w Kaliszu odbyła się X jubileuszowa Galeria Bezdomna. Dla mnie były to wyjątkowe dwa dni z jeszcze jednego względu, bowiem oprócz prac malarskich miałem przyjemność po raz pierwszy zaprezentować publiczności swój solowy projekt muzyczny!

Koncert zaczął się od problemów technicznych z gitarą. Zamieniliśmy więc z GalMasterem kolejność wystąpień, dzięki czemu zyskałem trochę czasu na ogarnięcie sytuacji. Po usunięciu przyczyny awarii – wadliwego efektu gitarowego – mogłem powrócić „do gry”. Dziękuję Pawłowi i organizatorom za pomoc!

Poniżej znajduje się nagranie fragmentu koncertu. Dziękuję Mikołajowi za film!

A skoro przy podziękowaniach jestem, pragnę wyrazić wdzięczność organizatorom: Stowarzyszeniu Fotograficznemu „Poza Kadrem” w Kaliszu za wspaniałą imprezę i możliwość podzielenia się z gośćmi moją twórczością. Dziękuję również gościom za udział w X Galerii Bezdomnej, bo to dzięki nim prace moje i innych artystów mogły nabrać życia.

Galeria Bezdomna to inicjatywa mająca na celu tchnięcie ducha kreatywności w opuszczone i zapomniane miejsca – pustostany, porzucone fabryki, więzienia, etc. Jest otwarta dla każdego, bez względu na wiek, poziom zaawansowania, czy rodzaj aktywności twórczej – wystarczy odrobina odwagi i chęć podzielenia się swoją twórczością z innymi.

Relacja z tegorocznej edycji oraz lista uczestników znajdują się na stronie stowarzyszenia.

Oceń tekst: 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Brak ocen)

Loading...